Projekty

Fashion Models

Fashion Models vznikl před více jak 7 lety a založil jsem ho jako modelingový web, portál, kde se dívky přihlásili a kdo chtěl fotky, nafotil jsem nebo zařídil nafocení. 

Chtěl jsem vytvořit k naší mravenčí práci s webama, kdy sedíte a koukáte do monitoru i dny nonstop, nějaký oddych a jak všude praví RELAXUJTE, tak já chotil a takto jsem měl přísun modelek. 

www.fashion-models.cz

 

Zpravodajství Praha 1

Praha 1 až 15 a dalších 45 měst po celé ČR.

 

Víkendový relax

Jednou jsem procházel časopis a viděl jsem nápis přijďte si užít víkendový relax a šel na www.nic.cz, 2 dny seděl u noťasu, zaregistroval doménu, nasadil portál, zadal mojim lidem aby ho naplnili a přidal jsem ho mezi desítky dalších portálů.

Hradčanské náměstí jako nový přírůstek do rodiny PrazskeUlice.cz

Koncem roku 2014 jsme si s kolegou Petrem Šimčíkem říkali, že by bylo zajímavé k našim deníkům, které vydáváme, přidat i nový projekt, který bude opravdu krásný po designové stránce, bude postaven  na nejnovější technologii a podpoří všechny firmy, kteří mají na této ulici sídlo.

 

aukce.cz

Aukční systém AukceMC je jako jediný systém provozován na jiné doméně, a to proto, že z pohledu SEO je to mnohem lepší. Zvolil jsem www.aukcni-systemy.cz a nyní vidím, že to byl dobrý nápad. Ale koupil jsem i www.aukcemc.cz a přesměroval. 

 

PublicMC - Redakční systém pro webové stránky

 O tomto projektu si přečtete vše na oficiálních stránkách www.publicmc.cz 

ShopMC - internetové obchody na míru

Více se o tomto projektu dozvíte na stránkách www.shopmc.cz

 

Svět notebooků

Tento projekt je snad nejstarší věcí co mám ještě z doby, kdy jsem tu zakládal www.asus.cz a na Vinici na Praze 10 jsem ho provozoval. Smluvně jsme testovali notebooky, ale začal jsem se věnovat spíše technologiím, SW, a vytvořil jsem s Maximem Krušinou a mojim týmem www.maxik.cz, a pak další a již jsem u toho zůstal, baví mě to.

Fashion Models Párty

Ve všem tom denním shonu jsme si řekli, že když tak krásně vyšly akce MISSPRESS i TOP MODEL OF THE YEAR, uděláme v Praze trošku jinou akci a tak vznikla párty, která dne 30.6. botel Racek v Podolí málem potopila :)